Doświadczenie budowane latami

Usługi

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy swoje umiejętności i bogatą wiedzę zawdzięczają wieloletniemu doświadczeniu w budowaniu konstrukcji stalowych i szeroko pojętego spawalnictwa. Zapewniamy skuteczną realizację na terenie Dolnego Śląska jak i całej Polski.

Zapewniamy pracę w zgodzie z aktualnaymi normami bezpieczeństwa. Posiadamy certyfikaty potwierdzające naszą jakość.

Spawanie dolny śląsk

Spawalnictwo

Spawamy zarówno aluminium, metodą MAG i TIG. Nasza firma specjalizuje się w usługach spawalniczych zgodnymi z najnowszymi standardami.

Jesteśmy w stanie wykonać wiele zaawansowanych projektów.

Więcej
Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Oferujemy stworzenie najwyższej jakości konstrukcji wykonanych ze stali lub aluminium. Spawamy konstrukcje zarówno do fabryk, konstrukcje budynków czy stalowe elementy wykończeń domów.

Więcej
Kanały przemysłowe

Kanały przemysłowe

Produkujemy wysokiej klasy kanały przemysłowe, które charakteryzują się wytrzymałością i szczelnością.

Zbiorniki przemysłowe

Zbiorniki

Jesteśmy w stanie stworzyć zaawansowane silosy do przechowywania zboża i innych materiałów sypkich. Wykonujemy również zbiorniki na substancje płynne.

Zsuwnie i przesypy

Zsuwnie i przesypy

Tworzymy urządzenia, które ułatwiają ciąg transportowy węgla czy kruszyw mineralnych.

Sprawdzają się doskonale w przemyśle, szczególnie w górnictwie i kopalniach kruszyw.

Wózki do betonu

Wózki do betonu

Jeśli szukasz dobrego produktu, który umożliwi Ci mieszanie betonu, nasze wózki są rozwiązaniem Twojego problemu. Są trwałe i ergonomiczne.

Spawanie rurociągów

Rurociągi

Szczelność i efektywność są niezwykle istotne w przypadku rurociągów. Jesteśmy tego świadomi i tworzymy dla Ciebie produkty zgodne z najnowszymi standardami.

Urządzenia do przesyłu

Urządzenia do przesyłu

Transport produktów i różnych elementów jest istotny dla każdego przedsiębiorstwa. Z tego powodu oferujemy dla Ciebie profesjonalne i skuteczne urządzenia do przesyłu materiałów, produktów czy komponentów.

Przenośniki rolkowe

Jeśli potrzebujesz elementu, który ułatwi transport w Twoim zakładzie produkcyjnym, trafiłeś w idealne miejsce. U nas znajdziesz topowe przenośniki rolkowe.

Spawanie dolny śląsk

Przenośniki ślimakowe

Przygotowywane z myślą o rolnikach i ich potrzebach. Przenośniki ślimakowe pomogą w fabrykach czy też w produkcji rolniczej.

Przenośniki taśmowe

Produkujemy również przenośniki taśmowe, które umożliwiają automatyczny transport różnego rodzaju elementów na liniach produkcyjnych.

Elementy do przenośników

Elementy do przenośników

Gwarantujemy również kompleksowe wyposażenie przenośników w niezbędne akcesoria. Dzięki temu każdy może stworzyć skuteczne i efektywne linie transportowe.

Sprawdź Nasze Możliwości